Czas realizacji zamówień:

Większość przedmiotów wysyłamy do 7 dni roboczych, w przypadku niektórych modeli wkładów kominkowych i obudów trwa około 30 dni. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszelkie dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Nasze przesyłki wysyłane są za pośrednictwem Kuriera. O każdej wysyłce Klient informowany jest drogą mailową oraz otrzymuje SMS na numer telefonu podany w zamówieniu. Powiadomienie, które jest potwierdzeniem wysłania zamówienia zawiera numer listu przewozowego.

Klikając na stronę wybranego Kuriera i wpisując nr listu zostaniecie Państwo przekierowani na stronę przewoźnika, dzięki czemu, możecie sprawdzić status przesyłki. Produkty kupione przez jednego użytkownika na kilku naszych aukcjach wysyłamy zbiorowo jedną paczką, a koszty transportu zostają naliczone proporcjonalnie do wagi. Jeśli przesyłka zawiera kominek lub piec wolnostojący (przy przedpłacie na konto) TRANSPORT jest GRATIS.

Koszty wysyłki:

15 zł brutto przy zamówieniu z płatnością z góry (przedpłata)

30 zł brutto przy zamówieniu z płatnością przy odbiorze (za pobraniem)

Za zamówienia powyżej 700 zł wysyłka gratis!

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:
  • Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.
  • Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło