Kominy ekologiczne zwane również biokominkami zyskują na popularności. Problemy, które związane są z ociepleniem klimatu sprawiają, że coraz więcej osób rozgląda się za rozwiązaniami proekologicznym w dziedzinie ogrzewania budynków....

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Kominy ekologiczne zwane również biokominkami zyskują na popularności. Problemy, które związane są z ociepleniem klimatu sprawiają, że coraz więcej osób rozgląda się za rozwiązaniami proekologicznym w dziedzinie ogrzewania budynków. My również uważamy, że jest to krok w dobrą stronę, dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o kominy ekologiczne. Mają one za zadanie możliwie ograniczyć emisję zanieczyszczeń do powietrza, a także strat ciepła. Tym samym jest to rozwiązanie nie tylko proekologiczne, ale również niezwykle pragmatyczne, ponieważ pozwala ograniczyć ilość zużywanego paliwa do utrzymania temperatury w pomieszczeniach.

Kominy ekologiczne – ekologiczne wkłady kominowe

Warto postawić na kominy ekologiczne – ekologiczne wkłady kominowe – ponieważ są to systemy, które umożliwiają znaczną poprawę efektywności stosowanych w domach urządzeń grzewczych. Oczywiście, by tak się stało, muszą być w pełni kompatybilne ze stosowanymi kotłami lub piecami. W tym celu należy sprawdzić nie tylko parametry danego urządzenia, ale także odpowiednio zamontować wkłady. Oznacza to, że komin musi być uszczelniony, odizolowany od ścian, a także wyprowadzony odpowiednio wysoko ponad poziom dachu. Co więcej, ogromną rolę odgrywają w montażu zastosowane materiały.

Już dziś poznaj nasze kominy ekologiczne!

Specjalnie dla naszych klientów na bieżąco rozszerzamy dostępną u nas ofertę kominy ekologiczne, ale też m.in. o kominy kwasoodporne . Dzięki temu staramy się zwiększyć dostępność nowoczesnych instalacji grzewczych, które będą pozwalały skutecznie utrzymywać temperaturę w pomieszczeniach, a co za tym idzie: znacząco obniżyć koszty ogrzewania. 

Sprawdź naszą ofertę! 

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło