Owalne wkłady kominowe

Przygotowana przez naszą firmę oferta obejmuje między innymi owalne wkłady kominowe. Ich rolą w systemie grzewczym jest odprowadzenie spalin z pieców i innego rodzaju urządzeń odpowiedzialnych za...

Sortowanie po kategoriach

Aktywne filtry

Owalne wkłady kominowe

Przygotowana przez naszą firmę oferta obejmuje między innymi owalne wkłady kominowe. Ich rolą w systemie grzewczym jest odprowadzenie spalin z pieców i innego rodzaju urządzeń odpowiedzialnych za dostarczenie ciepła. Z jakimi konkretnie jednostkami mogą być zintegrowane dostarczane przez nas produkty? Owalne wkłady kominkowe doskonale sprawdzą się w połączeniu z piecami zasilanymi takimi paliwami, jak na przykład węgiel, drewno, gaz czy olej opałowy. Jeśli chodzi o materiał, z którego zostały one wykonane to jest to stal kwaso-żaroodporna, która gwarantuje nie tylko bezpieczne użytkowanie, ale również wieloletnią trwałość. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani zakupem omawianych systemów, zapraszamy do kontaktu. Do dyspozycji pozostajemy także w przypadku jakichkolwiek pytań. Chętnie doradzimy w doborze najlepszych produktów do Państwa nieruchomości.

Zalety owalnych wkładów kominowych

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wkładów kominowych. Nie bez powodu ogromną popularnością cieszą się jednak systemy owalne. Oferują one bowiem wiele zalet. Jakie konkretnie korzyści wiążą się z montażem omawianych produktów? Jedną z największych z nich jest bez wątpienia funkcjonalność. Brak szczelności w tradycyjnym kominie ceglanym nie powoduje bowiem konieczności budowy nowej konstrukcji. W takich przypadkach wystarczy bowiem zastosować właśnie owalny wkład kominowy, który będzie stanowił doskonałą alternatywę dla tradycyjnego komina. Istotną zaletą tego rodzaju systemu jest także wspomniana wcześniej trwałość produktu. Proponowane przez nas wkłady owalne, podobnie jak kominy izolowane są niezwykle uniwersalne. Mogą być one bowiem stosowane zarówno w dużych, jak i małych instalacjach grzewczych.

Akcesoria do owalnych wkładów kominowych

W ofercie naszej firmy dostępne są nie tylko elementy główne owalnych wkładów kominowych w postaci rur. Klienci, mogą zaopatrzyć się u nas również w akcesoria niezbędne do budowy całego systemu. Jakie konkretnie elementy znajdują się w naszym asortymencie? Są to między innymi:

  • trójniki,
  • wyczystki,
  • odskraplacze,
  • parasole,
  • kolanka,
  • płyty dachowe.

Korzystając zatem z naszych usług, mogą Państwo nabyć wszystkie niezbędne komponenty dostarczane przez jednego producenta. W ten sposób mają Państwo pewność, że każdy element będzie odpowiednio spasowany, co jednocześnie stanowi gwarancję szczelności całego wkładu kominowego.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło