Solidne kominy dwuścienne i wkłady kominowe - TanieKominy.pl

Kominek to nie tylko elegancki i stylowy element pomieszczenia - to także rozwiązanie korzystne finansowo i ekologiczne. Kominki z płaszczem wodnym mogą być bowiem wykorzystywane jako źródło ciepła w systemie centralnego ogrzewania domu. Ich prawidłowy montaż pozwoli skutecznie ogrzać dom i jednocześnie sprawi, że rachunki za ogrzewanie będą znacznie niższe.

Nasz sklep z kominami zajmuje się sprzedażą oraz montażem najlepszych systemów kominowych od uznanych producentów. W ofercie znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba do prawidłowej instalacji i sprawnego działania kominka. Katalog produktów obejmuje kominki z płaszczem wodnym i wolnostojące, a także rury kominowe kwasoodporne oraz rury izolowane do kominów dwuściennych.

Czerwony dach
Certyfikat

Systemy kominowe dla każdego

Nasze produkty bazują na ekologicznych rozwiązaniach, do jakich niewątpliwie zaliczają się kominy dwuścienne, żarokwasoodporne, a także kominki z płaszczem wodnym i tradycyjne. W katalogu znajdują się między innymi takie produkty jak komin zewnętrzny podwójny czy kominy izolowane do kominków. Oferta obejmuje również ekologiczne kominki z płaszczem wodnym KRATKI.PL.

Zdajemy sobie sprawę, że wnętrze każdego domu jest wyjątkowe. Dlatego przygotowując propozycję produktów, stawiamy przede wszystkim na zróżnicowanie stylistyczne. Dzięki temu nasi Klienci mogą wybrać zarówno modele tradycyjne, jak i nowoczesne czy w stylu retro. Dbając o różnorodność, możemy spełnić oczekiwania wszystkich Klientów.

Sprzedaż kominów i fachowe doradztwo

Nasz sklep z kominami zapewnia bogaty wybór asortymentu. Oferujemy wyłącznie produkty uznanych firm, takich jak: MK Sp. z o.o., Dinak Polska, Prodmax, Lechma, Kratki.pl czy Schiedel.

Sprzedaż kominów i wkładów nie jest jedynym elementem naszej działalności. Służymy Klientom fachowym doradztwem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy dopasujemy najlepsze możliwe rozwiązanie dla Państwa domu. Montujemy również kominy zewnętrzne izolowane, wkłady kominowe owalne, kominki z płaszczem wodnym oraz inne elementy systemów kominowych.

Dzięki bogatej ofercie, w skład której wchodzą też akcesoria kominowe; doświadczeniu i otwartości na potrzeby klientów jesteśmy firmą, której warto zaufać.

Lampki na stole

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło