Elementy owalne kwaso-żaroodporne

Elementy owalne kwaso-żaroodporne to produkty przeznaczone do montażu kominów stosowanych w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Są to samodzielne systemy...

Aktywne filtry

Elementy owalne kwaso-żaroodporne

Elementy owalne kwaso-żaroodporne to produkty przeznaczone do montażu kominów stosowanych w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Są to samodzielne systemy kominowe wykorzystywane do odprowadzania spalin z kotłów oraz urządzeń grzewczych na olej, gaz, węgiel, miał i drewno. Służą do generowania gorącego powietrza, wentylacji oraz usuwania dymu. Dostarczamy m.in. różnych rozmiarów rury owalne, płyty dachowe, drzwiczki kominowe, a także wszelkie inne elementy owalne kwaso-żaroodporne niezbędne do przeprowadzenia montażu komina. Wszystkie dostępne w naszej ofercie cechuje wysoka jakość, niezawodność i długowieczność. Są to również produkty łatwe w montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

 

Zalety akcesoriów kominowych kwaso-żaroodpornych

Dostępne w naszej ofercie elementy owalne kwaso-żaroodporne do kominów charakteryzują się dużą odpornością na wysokie temperatury oraz działanie kwasów. Są przystosowane do pracy zarówno w trybie mokrym, jak i suchym. Zapewniają dużo mniejszy opór przepływu spalin w przeciwieństwie do tradycyjnych kominów murowanych. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą elementów owalnych kwaso-żaroodpornych dostępnych w asortymencie naszego sklepu internetowego. Państwa uwadze polecamy także elementy okrągłe kwaso-żaroodporne również dostępne w sprzedaży. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, konkurencyjne ceny, a także ekspresową realizację każdego zamówienia.

Płyty dachowe do wkładu owalnego

W zakres naszej oferty wchodzą płyty dachowe do wkładu owalnego, a także płyty dachowe przelotowe. Posiadamy w asortymencie płyty w wielu różnych wymiarach, dzięki czemu z powodzeniem dopasują je Państwo do swoich indywidualnych wymagań. Podobnie jak inne elementy naszych owalnych wkładów kominowych, płyty dachowe wykonane są z wysokojakościowych materiałów takich, jak stal kwaso-żaroodporna, która może pracować nawet w bardzo wysokich temperaturach i służą do efektywnego zabezpieczania kanału kominowego przed deszczem, śniegiem oraz różnego rodzaju zanieczyszczeniami.

Rury owalne kominowe

Rury owalne kominowe to jedne z podstawowych elementów niezbędnych do prawidłowego montażu owalnego wkładu kominowego. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, są one dostępne w wielu średnicach oraz długościach. Grubość ich ścianki wynosi 1 mm, a materiały wykorzystane do ich wytworzenia są odporne na mnóstwo czynników takich, jak uszkodzenia mechaniczne, pożar sadzy czy korozja. Posiadają gładkie wnętrze i służą do wydajnego przepływu spalin oraz usuwania dymu na zewnątrz z urządzeń grzewczych opalanych różnymi paliwami. Górny wylot rury może zostać zamknięty odpowiednią osłoną.

Wyczystki owalne

Podobnie jak w przypadku innych części, przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór rozmiarów wyczystek owalnych, aby mogli je Państwo z łatwością dostosować do posiadanych lub nowo montowanych wkładów kominowych. Co więcej, oferowane przez nas wyczystki mogą mieć wyjście z szerszej lub węższej strony i są przeznaczone do utrzymania czystości w przewodzie kominowym. Za ich pomocą z powodzeniem sprawdzą Państwo czy w kominie nie zalega nadmiar zanieczyszczeń, a w razie potrzeby będą go mogli Państwo łatwo i sprawnie wyczyścić.

Kolana owalne

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokojakościowe kolana owalne 45° oraz 90° o różnych wymiarach do wyboru będące elementami rur kominowych. Posiadamy modele zarówno z krótszymi, jak i dłuższymi bokami. Montaż naszych kolan owalnych jest niezwykle prosty i sprawny, a ponadto tworzą one trwałe, szczelne i całkowicie bezpieczne połączenia w owalnym przewodzie kominowym. Wysoka jakość materiałów zapewnia długowieczną i bezusterkową pracę, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że nie dojdzie w jej trakcie do żadnych przecieków ani rozszczelnień nawet przy intensywnej eksploatacji instalacji odprowadzającej spaliny.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło