Systemy kominowe dwuścienne izolowane premium – na drzewo, węgiel, miał, pellet

Systemy kominowe dwuścienne izolowane premium mogą być stosowane do wszystkich paliw stałych, a więc w piecach na drewno, węgiel, miał lub...

Aktywne filtry

Systemy kominowe dwuścienne izolowane premium – na drzewo, węgiel, miał, pellet

Systemy kominowe dwuścienne izolowane premium mogą być stosowane do wszystkich paliw stałych, a więc w piecach na drewno, węgiel, miał lub pellet oraz mogą funkcjonować zarówno w trybie suchym, jak i mokrym podczas pracy. Ich wysoka jakość potwierdzona jest certyfikatami, a dodatkowo na każdą z części udzielamy stosownej gwarancji.

Pragniemy zapewnić naszym Klientom szeroki wybór produktów, dlatego w naszej ofercie posiadamy duży zakres wymiarów systemów od fi 80 do fi 500. W zakres proponowanych części wchodzą trójniki, wyczystki, daszki, rury dwuścienne, kolana różnego typu oraz wiele więcej. Zapraszamy do poznania całej gamy dostępnych elementów.

Właściwości systemów kominowych premium

Gruba na 30 mm izolacja sprawia, że nasze systemy kominowe dwuścienne izolowane premium mogą być używane jako samodzielne systemy, bez konieczności stosowania dodatkowych osłon. Ścianki zewnętrzne utrzymują niską temperaturę, co zapewnia bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Co więcej, mogą być one z powodzeniem stosowane zarówno w obiektach przemysłowych, jak i budynkach mieszkalnych.

Wszystkie części naszych systemów zostały wykonane z wysokojakościowych materiałów takich, jak kwaso-żaroodporna, wysokogatunkowa stal, która może pracować przy bardzo wysokich temperaturach osiągających nawet 600°C temperatury roboczej. Dodatkowo nasze systemy mogą być stosowane wewnątrz oraz na zewnątrz budynków i zapewniają bezusterkowe działanie, a także długowieczność.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło