Czas realizacji zamówień:

Większość przedmiotów wysyłamy do 7 dni roboczych, w przypadku niektórych modeli wkładów kominkowych i obudów trwa około 30 dni. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszelkie dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Nasze przesyłki wysyłane są za pośrednictwem Kuriera. O każdej wysyłce Klient informowany jest drogą mailową oraz otrzymuje SMS na numer telefonu podany w zamówieniu. Powiadomienie, które jest potwierdzeniem wysłania zamówienia zawiera numer listu przewozowego.

Klikając na stronę wybranego Kuriera i wpisując nr listu zostaniecie Państwo przekierowani na stronę przewoźnika, dzięki czemu, możecie sprawdzić status przesyłki. Produkty kupione przez jednego użytkownika na kilku naszych aukcjach wysyłamy zbiorowo jedną paczką, a koszty transportu zostają naliczone proporcjonalnie do wagi. Jeśli przesyłka zawiera kominek lub piec wolnostojący (przy przedpłacie na konto) TRANSPORT jest GRATIS.

Koszty wysyłki:

15 zł brutto przy zamówieniu z płatnością z góry (przedpłata)

30 zł brutto przy zamówieniu z płatnością przy odbiorze (za pobraniem)

Za zamówienia powyżej 700 zł wysyłka gratis!

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:
  • Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.
  • Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).

Informacje dotyczące internetowego systemu rozstrzygania sporów na podstawie art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów):

Komisja Europejska zapewnia konsumentom możliwość rozstrzygania sporów w handlu internetowym zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów), na jednej z platform. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) służy jako miejsce, gdzie konsumenci mogą próbować osiągnąć pozasądowe porozumienia w sporach wynikających z zakupów oraz umów na usługi w Internecie.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło