Logo firmy MK Żary
To największy producent systemów wentylacyjnych oraz kominów w Polsce. Firma dostarcza indywidualne rozwiązania dla budynków mieszkalnych i użytkowych ogrzewanych różnymi rodzajami paliwa.
Logo firmy Parkanex
Dostawca kompleksowych rozwiązań do tworzenia systemów kominowych - rur, obudów, akcesoriów, kratek, giętkich przewodów spalinowych oraz elementów do dystrybucji gorącego powietrza.
Logo firmy Bertrams
Firma dostarcza elementy niezbędne do tworzenia solidnych systemów kominowych. Producent oferuje rury, przejścia, kolana oraz inne części montażowe.
Logo firmy Kratki
Kratki.pl to znany i ceniony producent biokominków, kominków gazowych LEO oraz kominków modułowych. Produkty doskonale nadają się do aranżacji nowoczesnych mieszkań, jak również energooszczędnych domów. Spełnią swoją rolę także w restauracjach czy hotelach. Wyroby znakowane logo Kratki.pl odznaczają się wysoką jakością wykonania, a przy tym dostępnością w niskich cenach. Są sprzedawane nie tylko w Polsce, ale też w całej Europie i poza nią.
Logo firmy Uniflam
To firma międzynarodowa o prawie 100-letniej tradycji. W swoim asortymencie ma wkłady kominkowe i piece wolnostojące opalane drewnem. W ofercie nie brakuje stylowych produktów z żeliwa i rozwiązań proekologicznych.
Logo firmy Invicta
Oferujemy niezwykle stylowe i efektywne piece wolnostojące marki Invicta. Francuski producent dostarcza rozwiązania cechujące się nowoczesnym designem, funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem.
Logo firmy Galeria kominków
Bogaty wybór produktów i systemów grzewczych, które zapewniają efektowny wystrój wnętrz, a przy tym budują przytulny klimat i poprawiają komfort termiczny użytkowników.
Logo firmy Silca
Płyty izolacyjne Silca są nieocenione podczas wykonywania obudowy kominków w różnych stylach i rozmiarach. Zapewniają łatwy i szybki montaż oraz stabilną konstrukcję i izolację termiczną na wysokim poziomie.
Logo firmy Artiss
Artiss to całkiem nowe i spektakularne spojrzenie na paleniska oraz grille ogrodowe. Producent oferuje stylizowane miejsca do przyrządzania potraw na zewnątrz. Konstrukcje mają blaty drewniane lub granitowe, płyty grzewcze ze stali nierdzewnej lub węglowej.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło