System dwuścienny

System dwuścienny docenią osoby, szanujące wysoką jakość wykonania. W zależności od konstrukcji budowlanej oraz użytkowanego pieca, należy tak dobrać poszczególne elementy, aby...

Sortowanie po kategoriach

Aktywne filtry

System dwuścienny

System dwuścienny docenią osoby, szanujące wysoką jakość wykonania. W zależności od konstrukcji budowlanej oraz użytkowanego pieca, należy tak dobrać poszczególne elementy, aby stworzyć z nich komin o właściwej średnicy i długości. Może to stanowić dobre rozwiązanie dla osób, które używają różnorodnego opału, w tym także gazu.

Sprzedawane przez nas akcesoria mają uszczelki, które ułatwiają i przyspieszają ich montaż. Co ważne, sprawiają, że w kominie nie powstają nieszczelności, a więc całość jest bezpieczna w codziennym użytkowaniu. Poszczególne elementy są przystosowane do pracy w trybie mokrym i suchym. Dużym atutem jest również to, że posiadają gwarancję oraz niezbędne certyfikaty jakościowe. Nasza bogata oferta obejmuje również systemy jednościenne.

 

Szeroki wybór produktów

Naszym klientom oferujemy dostęp do takich produktów, jak redukcje, czerpnie powietrza, kolana, odskraplacze, trójniki, wyczystki czy teleskopy. Wszystkie wyróżniają się wysoką jakością wykonania z najlepszych stali. Są to elementy polskiej produkcji, które cieszą się nieustającą popularnością ze względu na ich odporność i solidne wykonanie. Są produkowane przez znaną i cenioną na polskim oraz zagranicznym rynku firmę MK Żary. Nasi klienci mogą również skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Z doświadczonymi specjalistami można się skontaktować telefonicznie albo mailowo. Co ważne, wszystkie zamówienia staramy się realizować jak najszybciej jest to możliwe i dbamy, aby towar dotarł do klientów w nienaruszonym stanie.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło