Elementy okrągłe kwasoodporne

Elementy okrągłe kwasoodporne cieszą się sporą popularnością wśród naszych klientów. Nic w tym dziwnego, w końcu wyróżniają się doskonałą jakością wykonania,...

Aktywne filtry

Elementy okrągłe kwasoodporne

Elementy okrągłe kwasoodporne cieszą się sporą popularnością wśród naszych klientów. Nic w tym dziwnego, w końcu wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, odpornością, trwałością, a także solidnością. To dzięki wykonaniu z najlepszych materiałów gwarantują bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania kominów. Jest to dobry wybór dla wszystkich osób, które poszukują okrągłych elementów kwasoodpornych o różnej średnicy. Nasz asortyment jest bardzo bogaty, a średnice są zróżnicowane. Posiadamy m.in. okrągłe rury kwasoodporne o średnicach takich jak: 80, 120, 130, 250, 300 czy 400 mm. Dodatkowo klientom zapewniamy możliwość zakupu gotowych zestawów kominów, w których skład wchodzą m.in. rury, kolana, wyczystki, odskraplacze czy zakończenia. Oferujemy różnorodne pakiety, których długość oraz szczegółowa specyfikacja jest bardzo zróżnicowana.

 

Przeznaczenie kominów kwasoodpornych

Kominy kwasoodporne dobrze sprawdzają się zarówno w nowym budownictwie, jak i w przypadku renowacji starych domów. Z powodzeniem można je wykorzystywać w instalacji c.o. i ciepłej wody. Często spotyka się je również przy ogrzewaniu przemysłowym. Są wykorzystywane do odprowadzania dymu z pieców na węgiel, drewno, pellet czy miał. Ponadto z powodzeniem służą również przy kominkach otwartych, wentylatorach oraz generatorach gorącego powietrza.

W naszej ofercie posiadamy bardzo zróżnicowany asortyment, a klientom służymy profesjonalnym wsparciem na etapie realizacji zamówienia. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, gdzie doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą przy zakupie właściwych elementów do systemu kominowego. 

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło