System jednościenny

System jednościenny do komina to szybki oraz niedrogi sposób na przystosowanie instalacji do pracy z nowoczesnymi urządzeniami, w tym również kotłami kondensacyjnymi. Jest to...

Sortowanie po kategoriach

Aktywne filtry

System jednościenny

System jednościenny do komina to szybki oraz niedrogi sposób na przystosowanie instalacji do pracy z nowoczesnymi urządzeniami, w tym również kotłami kondensacyjnymi. Jest to rozwiązanie, które może być stosowane również w starym budownictwie, popularnie nazywane wkładem kominowym. W naszej ofercie można znaleźć różnorodne elementy, które stworzą wkład. Zestaw warto skomponować indywidualnie, tak aby spełniał wszystkie oczekiwania inwestora. Przede wszystkim musi on mieć właściwą średnicę, a także długość. Właśnie dlatego posiadamy szeroki wybór asortymentu. Oferujemy produkty o różnej średnicy, takie jak odskraplacze, wyczystki, rury o różnej długości oraz teleskopy. Warto również sprawdzić pozostałe elementy, które będą idealne do kotłów turbo i kondensacyjnych.

 

Szybki montaż i szerokie zastosowanie

Dużym atutem systemów jednościennych jest ich szybki i sprawny montaż, który gwarantuje pełną funkcjonalność oraz bezpieczeństwo w trakcie codziennego użytkowania. Stal nierdzewna kwasoodporna służy użytkownikom przez długie lata. Co ważne, poszczególne systemy mogą być z powodzeniem stosowane do pracy w trybie mokrym i suchym. Wykorzystuje się je do odprowadzania dymu i spalin z pieców na różny opał, m.in. gaz.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają niezbędne certyfikaty jakościowe, a także gwarancję, a więc jest to pewny i bezpieczny wybór. 

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło