Systemy kominowe

Odpowiednio dobrany system kominowy to wydajne i ekologiczne ogrzewanie. Każde urządzenie grzewcze musi mieć zagwarantowane bezpiecznie odprowadzanie spalin, a system kominowy...

Aktywne filtry

Systemy kominowe

Odpowiednio dobrany system kominowy to wydajne i ekologiczne ogrzewanie. Każde urządzenie grzewcze musi mieć zagwarantowane bezpiecznie odprowadzanie spalin, a system kominowy jest wymagany i regulowany odpowiednimi przepisami prawa budowlanego. W naszej ofercie znajdziesz niezawodne systemy kominowe, w skład których wchodzą między innymi kominy kwasoodporne i solidne kominy żaroodporne, cechujące się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. Oferujemy systemy kominowe dedykowane do gospodarstw domowych, a także kominy systemowe specjalistyczne montowane w zakładach przemysłowych. Systemy kominowe są niezwykle łatwe w utrzymaniu, a w przypadku usterki nie musimy koniecznie decydować się na wymianę całego systemu, a jedynie pojedynczych części, co jest korzystniejszym finansowo rozwiązaniem.

Solidne kominy

Oferujemy wszystko, co jest niezbędne do budowy systemu - od elementów montażowych, akcesoriów kominkowych, przez wkłady kominowe, po różnego rodzaju kominy i nowoczesne kominki. W naszym asortymencie znajdziesz solidne kominy, które spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania. Podczas wyboru odpowiedniego systemu kominowego możesz liczyć na doradztwo naszych wykwalifikowanych pracowników.

Czym wyróżniają się systemy kominowe w naszej ofercie-

  • To doskonała alternatywna dla tradycyjnych kominów murowanych, dzięki której oszczędzasz!
  • Systemy kominowe w naszej ofercie są kompatybilne ze wszystkimi typami urządzeń.
  • Zapewniamy wygodne w montażu i użytkowaniu rozwiązania.
  • Nasze systemy kominowe są bezpieczne, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.
  • Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu kominowego przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło