Piece kaflowe

Posiadanie pieca kaflowego jest marzeniem wielu osób. Stanowi on często centralny punkt domu, koncentrując na sobie uwagę domowników. Wpływa też na charakter pomieszczenia, wzbogaca...

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Piece kaflowe

Posiadanie pieca kaflowego jest marzeniem wielu osób. Stanowi on często centralny punkt domu, koncentrując na sobie uwagę domowników. Wpływa też na charakter pomieszczenia, wzbogaca estetykę wnętrza i dużo mówi o mieszkańcach domu. W naszym sklepie znajdują się piece kaflowe, których wzornictwo nawiązuje do stylu retro. Doskonale prezentują się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dostarczamy także modele pieców, które wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Piec kaflowy to przede wszystkim jednak komfort cieplny, a także odpowiednia wilgotność powietrza. Ten tradycyjny sposób ogrzewania, oprócz funkcjonalności i oczywistych walorów estetycznych, może być również źródłem większych oszczędności w sezonie grzewczym.

 

Zalety pieców kaflowych

Piece kaflowe zapewniają efektywne spalanie oraz długie utrzymywanie temperatury. Obudowa wykonana jest z materiałów dobrze przewodzących ciepło. Dostępne w ofercie piece kaflowe spełniają wymagania Ekoprojektu i norm wyznaczających maksymalną emisję szkodliwego CO do atmosfery. Oprócz tego są synonimem ciepła i rodzinnego klimatu. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą pieców kaflowych dostępnych w asortymencie naszego sklepu internetowego. W przypadku pytań zapraszamy także do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie. Państwa uwadze polecamy też inne rodzaje pieców dostępnych w naszej ofercie, w tym pieców stalowych i żeliwnych. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło