Kominy

Kominki

Producenci

NADIA 8 kafel MILANO 7kW

NADIA 8 kafel MILANO  7kW Powiększ do pełnego rozmiaru

NADIA/MILANO

8 900 zł

NADIA 8 kafel MILANO  7kW

Opis:

Wkład Nadia ubrany w kafle, przedstawia
nowe oblicze, które będzie pasować
zarówno do stylowych, jak i nowoczesnych
wnętrz.

Więcej szczegółów

Poleć ten produkt znajomym:
NK

 

Gwarancja

Wszystkie produkty dostępne na stronie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Producent udziela 5 lat gwarancji. Ruszt i uszczelnienia kominka objęte są gwarancją na okres 1 roku od momentu zakupu wkładu. Gwarancją nie jest objęta: ceramika żaroodporna. Zastosowanie wkładu kominkowego, sposób podłączenia do komina oraz warunki eksploatacji muszą być zgodne z instrukcją obsługi.

Zwrot

Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu pod adresem: formularz odstąpienia.

 

 

Kratki.com

Firma istnieje na rynku polskim od 1998 roku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję kratek kominkowych.

O FIRMIE:

   Jest znanym i cenionym producentem kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości produktów, szybko znajdą się w czołówce firm kominkowych w Europie.

Wysoka jakość produktów

Dzięki poznaniu branży od podstaw, ukierunkowanej na potrzeby Klienta postawie oraz szybkiemu reagowaniu na zmiany rynkowe, możemy pochwalić się pozycją jednego z czołowych europejskich producentów kominków.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości naszych produktów, szybko znaleźliśmy się w czołówce firm kominkowych w Europie.


  • Okres gwarancji: 5 lat

Napisz swoją recenzję

NADIA 8 kafel MILANO  7kW

NADIA 8 kafel MILANO 7kW

NADIA 8 kafel MILANO  7kW

Opis:

Wkład Nadia ubrany w kafle, przedstawia
nowe oblicze, które będzie pasować
zarówno do stylowych, jak i nowoczesnych
wnętrz.

Napisz swoją recenzję

Polecamy produkty z tej kategorii: