Kominy

Kominki

  Producenci

  Nowoczesne kominki

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz także różne modele kominków nowoczesnych. Zapewniamy bogaty wybór kominków w każdym stylu - coraz większą popularnością cieszą się kominki w stylu minimalistycznym i rustykalnym, jednak modele tradycyjne również są chętnie wybierane do domów, hoteli, restauracji i innych obiektów. Nieustannie wprowadzamy nowości do naszej oferty, ponieważ zależy nam na dopasowaniu się do potrzeb każdego klienta.

  Kominki z płaszczem wodnym, wolnostojące i zewnętrzne

  Nie wiesz, na jaki model kominka się zdecydować? Szczególną uwagę warto zwrócić na kominki z płaszczem wodnym, które stanowią rozszerzenie instalacji grzewczej - mogą ogrzać nie tylko powietrze, ale również wodę. Duże wrażenie w aranżacjach wnętrz robią kominki panoramiczne, a także wolnostojące kominki dwustronne. Jeśli zależy Ci na bardziej tradycyjnym rozwiązaniu - oferujemy piec wolnostojący typu koza. W naszym asortymencie znajdziesz również kominki zewnętrzne, które doskonale prezentują się na tarasach czy w altanach ogrodowych.

  Akcesoria kominkowe

  Nasz asortyment obejmuje również rozmaite akcesoria kominkowe. Wiodącym produktem w naszej ofercie są wkłady kominkowe - zapewniamy bogaty wybór, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni model wkładu do swojego kominka. Oferujemy również rozmaite akcesoria montażowe do kominków. Warto być na bieżąco z naszą ofertą, by nie przegapić ciekawych promocji na kominki i akcesoria.