Kominy

Kominki

Producenci

Sposoby wysyłki, formy transportu

Czas realizacji zamówień

Większość przedmiotów wysyłamy do 7dni roboczych, w przypadku niektórych modeli wkładów kominkowych i obudów trwa około 30dni. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Nasze przesyłki wysyłane są za pośrednictwem kuriera DHL . O każdej wysyłce Klient informowany jest drogą mailową, oraz otrzymuje sms na numer telefonu podany w zamówieniu. Powiadomienie, które jest potwierdzeniem wysłania zamówienia zawiera numer listu przewozowego.

Klikając na stronę DHL i wpisując nr listu zostaniecie Państwo przekierowani na stronę przewoźnika, dzięki czemu, możecie sprawdzić status przesyłki. Produkty kupione przez jednego użytkownika na kilku naszych aukcjach wysyłamy zbiorowo jedną paczką, a koszty transportu zostają naliczone proporcjonalnie do wagi . Jeśli przesyłka zawiera kominek lub piec wolnostojący ( przy przedpłacie na konto ) TRANSPORT GRATIS.

OPŁATY ZA PACZKI PRZY PRZEDPŁACIE NA KONTO:

- 15 zł brutto - od 0-10kg
- 25 zł brutto - od 10-30kg
- 90 zł brutto - paleta

OPŁATY ZA PACZKI WYSYŁKA ZA POBRANIEM:

- 18 zł brutto - od 0-10kg
- 35 zł brutto - od 10-30kg
- 130 zł brutto - paleta

REKLAMACJE

Po pokwitowaniu odbioru/zapłaceniu za przesyłkę należy poprosić kuriera by poczekał i w jego obecności sprawdzić zawartość paczki pod kontem zgodności towaru lub uszkodzeń (gdy takowe występują należy spisać protokół SZKODOWY z kurierem i odesłać paczkę na nasz koszt). Uprzejmie prosimy o wypełnianie protokołów, co znacznie przyspieszy termin wysyłki nowego towaru. Kurier nie przekazuje nam protokołów, powinien zostawić egzemplarz dla Państwa, który należy do nas przesłać zgłaszając reklamację.

ZWROTY:

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: