Kominy

Kominki

Producenci

Kominy kwasoodporne

Kominy żarokwasoodporne są idealnym rozwiązaniem do domków letniskowych. Brak komina ceramicznego oraz drewniana konstrukcja budowli wymagają zastosowania systemu, który z jednej strony zapewni sprawne i niezawodne działanie, a z drugiej będzie w 100% bezpieczny. Wszystkie te kryteria spełniają proponowane przez nas kominy żarokwasoodporne. Dodatkowo konstrukcje oferowanego systemu rozwiązują problem dotyczący rodzaju stosowanego paliwa.

Kominy żaroodporne są dedykowane instalacjom, które odprowadzają spaliny z kotłów opalanych paliwem stałym (drewnem). Nasze produkty wykonane są na bazie żaroodpornego wkładu kominowego. Ich dodatkowym elementem jest izolacja termiczna oraz płaszcz zewnętrzny wykonany z blachy nierdzewnej. Przygotowana oferta obejmuje również rury żaroodporne, które spełniają wymagane normy bezpieczeństwa. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem proponujemy Państwu szeroki wachlarz kominów żaroodpornych.

 

Wysoka jakość i różnorodność modeli

Ogromną zaletą oferty jest duże zróżnicowanie poszczególnych elementów. Ich wspólnym mianownikiem jest bez wątpienia wysoka jakość wykonania. Z drugiej strony zapewniona przez nas różnorodność pomaga w wyborze kominów żaroodpornych ściśle dostosowanych do potrzeb i wymagań określonych budynków. Wybierając rury żaroodporne, oraz inne elementy, które znajdują się w naszej ofercie, zyskujecie Państwo pewność, że kupowane produkty spełniają kryteria jakościowe. Co istotne, wszystkie kominy oraz wkłady kominowe przechodzą odbiór kominiarski.

Zachęcamy do przejrzenia szczegółowej specyfikacji naszych produktów. Korzystając z pomocy wykwalifikowanych doradców, z pewnością wybierzecie Państwo kominy żarokwasoodporne oraz rury żaroodporne dopasowane do Waszych potrzeb. Polecamy również solidne kominy kwasoodporne, które oferuje nasz sklep z kominami.