Kominy

Kominki

  Producenci

  Kominy dwuścienne

  Oferta naszej firmy obejmuje wysokiej klasy kominy dwuścienne. Przygotowując asortyment dla naszych Klientów, stawiamy na różnorodność i wysoką jakość poszczególnych produktów. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby każdego Klienta są unikalne. Dlatego też staramy się zapewnić maksymalnie szeroki wachlarz wzorów i parametrów oferowanych artykułów. Dzięki temu możecie Państwo wybrać kominy izolowane, które w 100% spełniają Wasze oczekiwania dotyczące jakości, trwałości, funkcjonalności oraz niezawodności.

  Dlaczego warto wybrać kominy dwuścienne? Mają one wiele cech, które czynią je niezawodnymi i trwałymi. Oferowane przez nas kominy izolowane charakteryzują się wysoką odpornością na działanie kwasów. W szczególności są odporne na kwas siarkowy, który stanowi jeden z produktów spalania. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, są dużo niższe opory przepływu spalin. Różnica ta, w porównaniu do tradycyjnych kominów murowanych, jest znacząca. Wynika ona przede wszystkim z mniejszej chropowatości powierzchni, jaką wyróżniają się kominy dwuścienne.

   

  Zalety kominów dwuściennych

  Kominy zewnętrzne izolowane mogą być również stosowane wewnątrz budynków. Ich montaż można przeprowadzać zarówno w nowo budowanych obiektach, jak i podczas modernizacji starych konstrukcji. Niewątpliwą zaletą, jaka wyróżnia kominy dwuścienne, jest prosty i szybki montaż. Nie wymaga on przeprowadzenia żadnych prac rozbiórkowych. Zestaw, z którego powstaje system kominowy, można dowolnie konfigurować. Powyżej wymienione atuty dobitnie potwierdzają, że kominy dwuścienne są doskonałym wyborem.

  Jeżeli nie wiecie Państwo, jakie konstrukcje najlepiej sprawdzą się w Waszym budynku, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Pomożemy Wam wybrać izolowany komin zewnętrzny w 100% dostosowany do Waszych potrzeb. Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Dzięki temu możecie mieć pewność, że wybierzemy dla Was idealne kominy dwuścienne. Polecamy również kominy żarokwasoodporne z naszej oferty.