Kominy

Kominki

  Producenci

  Dwuścienne

  Oferta naszej firmy obejmuje również wysokiej klasy kominy dwuścienne. Przygotowując asortyment dla naszych Klientów stawiamy na różnorodność i wysoką jakość poszczególnych produktów. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby każdego Klienta są w pewnym sensie unikalne. Dlatego też staramy się zapewnić maksymalnie szeroki wachlarz możliwości. Dzięki temu możecie wybrać kominy izolowane, które w 100% spełniają Wasze oczekiwania dotyczące jakości, trwałości, funkcjonalności oraz niezawodności.

  Nie wiecie dlaczego warto wybrać kominy dwuścienne? Posiadają one wiele cech, które czynią je niezawodnymi i trwałymi. Oferowane przez nas kominy izolowane charakteryzują się wysoką odpornością na działanie kwasów. Chodzi tu przede wszystkim o kwas siarkowy. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, są dużo niższe opory przepływu spalin. Różnica ta, w porównaniu do tradycyjnych kominów murowanych, jest dosyć wyraźna. Wynika ona przede wszystkim z mniejszej chropowatości powierzchni kominów dwuściennych.

   

  Kominy izolowane mogą być również stosowane wewnątrz budynków. Ma to miejsce w przypadku nowo budowanych kominów jak również podczas modernizacji starych konstrukcji. Niewątpliwą zaletą kominów dwuściennych jest również prosty i szybki montaż. Nie wymaga on żadnych prac rozbiórkowych. Dużym atutem jest również możliwość dowolnej konfiguracji całego zestawu. Powyższe przykłady dobitnie potwierdzają, że kominy dwuścienne są doskonałym wyborem.

  Jeżeli nie wiecie, jakie konstrukcje najlepiej sprawdzą się w Waszym przypadku, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Pomożemy Wam wybrać kominy izolowane w 100% dostosowane do Waszych potrzeb. Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Dzięki temu możecie mieć pewność, że wybierzemy dla Was idealne kominy dwuścienne.