Kominy

Kominki

  Producenci

  Kominy ekologiczne

  Oferujemy wysokiej jakości kominy ekologiczne oraz nowoczesne. Modele kominów z naszej oferty z powodzeniem sprawdzają się w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, a także w zabudowaniach gospodarczych i użytkowych. Niezależnie od funkcji budynku każdy komin powinien być trwały i funkcjonalny. Ekonomiczność, bezpieczeństwo oraz trwałość - to właśnie te cechy najlepiej reprezentują kominy ekologiczne z naszego asortymentu. Wszystkie modele kominów w naszej ofercie spełniają surowe wymogi i normy bezpieczeństwa oraz jakości.

  Oferujemy i montujemy kominy wykonane wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które przeszły niezbędne atesty, a cały etap ich produkcji był ściśle kontrolowany. Z pewnością możemy polecić kominy dwuścienne, które wyróżniają się wysoką odpornością na niekorzystne czynniki uboczne podczas procesu spalania. Polecamy także kominy ceramiczne z naszego asortymentu.

  Jaki komin wybrać?

  Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego typu komina do konkretnej zabudowy nie jest łatwy. Z tego względu polecamy profesjonalną pomoc naszych doradców, którzy zaproponują optymalną i konkurencyjną cenowo ofertę. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, dlatego właśnie tak wielu wybiera nasze produkty. Wybierając komin należy pamiętać o określeniu jego funkcji oraz dokładnego umiejscowienia w budynku. Należy wykonać dokładne pomiary, które pozwolą na precyzyjny montaż. Typ komina powinien być dopasowany do pieca, tak by stworzyć kompatybilną, sprawnie działającą instalację grzewczą. Na końcu warto także pomyśleć o akcesoriach do całej konstrukcji, które dodatkowo usprawnią jej działanie.