Kominy

Kominki

Producenci

Kominy do kotłów turbo i kondensacyjnych

Sklep z kominami TanieKominy.pl przygotował również specjalną ofertę, która obejmuje nowoczesne i niezawodne kominy do kotłów turbo oraz kotłów kondensacyjnych. Staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Dzięki temu zyskujecie Państwo pewność, że zakupione w naszej firmie kominy turbo i kominy kondensacyjne spełnią stawiane przed nimi wymagania.

System spalinowo-powietrzny o charakterze koncentrycznym jest przeznaczony do odprowadzania spalin zarówno z kotłów kondensacyjnych, jak i kotłów wyposażonych w zamkniętą komorę spalania (turbo). Sprzedawane przez nas kominy kondensacyjne charakteryzują się wysoką sprawnością. Jest to wynikiem stosunkowo niskiej temperatury spalin, jakie wytwarzają się w procesie spalania. Na uwagę zasługuje również sama konstrukcja komina kondensacyjnego oraz komina turbo. Gwarantuje ona bezpieczne i bezproblemowe wyprowadzenie spalin na zewnątrz budynku, jak również dopływ świeżego powietrza w trakcie procesu spalania. Dlaczego jest to aż tak ważne? Dzięki tej funkcji kominy kondensacyjne oraz kominy turbo mogą pracować niezależnie od ilości powietrza, jaka znajduje się w danym pomieszczeniu. W praktyce umożliwia to stosowanie ich w pomieszczeniach o małej powierzchni.

 

Zastosowanie kominów turbo i kondensacyjnych

Kominy kondensacyjne oraz kominy turbo mogą być stosowane w domach jednorodzinnych, w budynkach zagrodowych i rekreacyjnych oraz w wielu innych typach obiektów. Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań dla Waszego budynku. Wskażemy optymalną technologię, odpowiedni model i zaproponujemy konkurencyjne warunki cenowe. Z pewnością warto zainwestować w nasze kominy kondensacyjne i kominy turbo. Ten wybór oznacza postawienie na wysoką jakość i bezpieczeństwo.